Telefon:
94 721 3000
E-mail:
biuro@audio-marketing.pl
Opis zdjęcia „Wystarczą tylko minuty aby przekonać się jak skutecznie wykorzystać przestrzeń dźwiękową. Pozostaną lata aby czerpać z niej zyski.”

Submenu

Fakty

SONIQA.pl sklep internetowy z muzyką bez ZAiKS

SONIQA.pl to sklep internetowy założony w 2015 roku przeznaczony dla klientów biznesowych (B2B). Stanowi idealne uzupełnienie oferty dla klientów ceniących wygodę zakupów w internecie z wysoką jakością usług audio marketingu.

czytaj więcej

Muzyczna Galanteria - dedykowane rozwiązania z marketingu muzycznego

Muzyczna Galanteria jest jedną z najstarszych marek zajmujących się profesjonalnym marketingiem muzycznym w Polsce. Pierwsi klienci otrzymali usługi już w 2009 roku. Od tego czasu podłączyliśmy blisko 6 tysięcy lokalizacji w Polsce i Europie.

czytaj więcej

Dobrze dobrana muzyka sprzedaje

Właściciele dobrych sklepów i zakładów usługowych wiedzą nie od dziś, że muzyka podnosi sprzedaż, ale odtwarzając ją powinni pamiętać o obowiązkowych opłatach na rzecz Organizacji Zbiorowego Zarządzania.

czytaj więcej

Wyobraźnia na usługach reklamy

Reklamy mają na celu skłonić konsumenta do wyboru produktu i jego kupna. Twórcy reklam posługują się rozmaitymi środkami oddziaływania.

czytaj więcej
Muzyka w sklepieMuzyka w sklepie
Muzyka w hoteluMuzyka w hotelu
Muzyka w galeriiMuzyka w galerii
Muzyka w kawiarniMuzyka w kawiarni

 • Łukasz - Od 11 lat w branży radiowej. Prezenter radiowy, byłej, jednej z najbardziej popularnych stacji na Pomorzu Środkowym. Producent reklam, szef muzyczny. Silna dynamika przekazu.

 • (Próbka głosu - Lektor język polski)
  (Próbka głosu - Lektor język angielski)
 • Robert - Od 9 lat w branży radiowej. Prezenter radiowy, szef muzyczny stacji radiowej. Obecnie prezenter Radia w Londynie. Charakterystyczna, niska, porywająca barwa i świetna dykcja.

 • (pobierz próbkę głosu)
 • Artur - Od 10 lat w branży radiowej. Prezenter radiowy, dyrektor programowy jednej z londyńskich rozgłośni. Dojrzały, nieski głos.

 • (pobierz próbkę głosu)

  Podesłany tekst wyceniamy indywidualnie, oferując przy tym bardzo korzystne warunki cenowe oraz możliwość wystawienia faktury VAT. Nagranie w trybie "Odays" czyli z dnia na dzień, wykonujemy przy zamówieniach wysłanych do godziny 18, bez żadnych dodatkowych opłat! Nie obowiązują nas sztywne ceny! Jeśli masz przeznaczony konkretny budżet - napisz lub zadzwoń, dostosujemy się do warunków, jakie możesz zaoferować!

  Profesjonalne studio, najwyższa jakość, bez pośredników